KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15816390

nr 1581 6390

Willie Weberg

(1910-1995), Sverige

Signerad, blandteknik, akvarell. Bladets mått: 24x35 cm, yttermått inklusive ram: 42x52: 42x52cm

Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 27 november 2023
kl 19:39:18

25/11 05:16:15 1      Vinnande bud

Willie Weberg

Läs mer om Willie Weberg